No 2019. gada 01. augusta ir mainīts skolas nosaukums - “Rīgas 14. vidusskola”.
Jauna skolas mājas lapa - https://r14vs.lv.
Skolā turpinās uzņemšana visās izglītības programmās.

Jaunatne darbība

Šajā vasarā notika abu projektā iesaistīto dalībvalstu projekta grupu satikšanās - laikā posmā no 12.06.14. līdz 22.06.2014. latviešu grupa (sk. Aigars Āboliņš, sk. Maija Briška, Ieva Vētra (12.b), Laura Šteinberga (11.d), sk. Māris Vitkus, sk. Jānis Ivanovs, sk. Linda Pušpure, sk. Iveta Liepiņa) viesojās Turcijā, bet savukārt no 02.07.2014. līdz 13.07.2014. turku grupa (Meltem Dusmez, Simal Sen, Saniye Asik, Mert Sen, Ufuk Erik, Anil Canavar) viesojās Latvijā.

Lasīt tālāk ...

Mūsdienās tuklums ir viens no lielākajiem draudiem cilvēkiem, jo aizvien mazāks skaits jauniešu skaits apzinās, kas ir sabalansēts uzturs un kā izpaužas sportiskas aktivitātes ikdienā. Šodienas realitātē jaunieši izvēlas virtuālas aktivitātes, pavadot lielāko daļu laika sēžot pie datora dažādos sociālajos medijos un ēdot aizvien vairāk dažādas, neveselīgas ātrās uzkodas. Tā rezultātā, viņi neuzņem vajadzīgo ikdienas vitamīnu un minerālvielu devu, kas cilvēka ķermenim ir neieciešama, lai stabili funkcionētu. Iespējams, ka uzzinot vairāk par citu kultūru uzturu un pieņemtajiem tradicionālajiem ēdieniem, sportiskajām aktivitātēm, Eiropas un Turcijas jaunieši iepazīs citas alternatīvas garšīgas un veselīgas diētas, kā arī atraktīvas ikdienas veidošanai sev un saviem apkārtējiem.

Lasīt tālāk ...

2013./2014.m.g. Rīgas 14. vakara (maiņu) vidusskola un Rīgas, 45. vidusskola (Rīga, Latvija) uzsāk darbību projektu programmas „Jaunatne darbībā” (Youth in Action) ietvaros – „Neesi tukls, esi brīvs” (Don’t be obese, be free) sadarbībā ar partneriem Karasu, Turcijā.

Lasīt tālāk ...