No 2019. gada 01. augusta ir mainīts skolas nosaukums - “Rīgas 14. vidusskola”.
Jauna skolas mājas lapa - https://r14vs.lv.
Skolā turpinās uzņemšana visās izglītības programmās.

Laika posmā no 23.09. - 30.09.2012. Comenius projekta «Cultural street games are meeting» ietvaros mūsu skolas skolotāji un skolēni tikās Turcijā, Karasu ar projekta dalībvalstīm – Turciju, Poliju, Čehiju un Latviju. Tikāmies ar Karasu pilsētas mēru, kurš apstiprināja, ka izglītības sistēmas jautājumi un izglītības iestāžu attīstībai ir ļoti liela nozīme Sakarya reģionā.

Kā projekta partneri bijām arī piedomājuši par pārsteigumu uzņemošajai skolai un tās skolotājiem, audzēkņiem. Prezentējām Čehu, Latviešu, Poļu kopdarbu – video rullīti par to, kā apguvām turku deju «Esmer».

Tikšanās laikā apmeklējām Istanbulu, Maden Deresi un Acarlar Longuzu. Mūsu turku partneri mūs iepazīstināja ar seno un notikumiem bagāto Turcijas vēsturi, apmeklējām neskaitāmas vēsturiskas celtnes, to skaitā, Zilo mošeju un Sofijas katedrāli.

Projekta ietvaros, Melnās jūras piekrastē spēlējām turku nacionālās spēles – Mendil kapmaca un Celik – Comak. Pie šo spēļu atribūtikas bija īpaši piedomāts, jo sprunguļi, kuri nepieciešami šīm spēlēm tika izgatavoti ar Karasu Galdniecības vidusskolas audzēkņu gādību un viņu prasmīgajām rokām. Un, protams, neviena maltīte vai vienkārša viesu uzņemšana neiztika bez turku tējas dzeršanas rituāla.