No 2019. gada 01. augusta ir mainīts skolas nosaukums - “Rīgas 14. vidusskola”.
Jauna skolas mājas lapa - https://r14vs.lv.
Skolā turpinās uzņemšana visās izglītības programmās.

Rīgas 14. Vakara (maiņu) vidusskola no š. g. 16.04.-20.04. 4 skolotāju un 12 skolēnu sastāvā piedalījās Mūžizglītības programmas daudzpusējas partnerības Comenius projekta «Cultural street games are meeting» vizītē Polijas pilsētā Bydgoszc.

Šajā tikšanās reizē mēs iepazināmies ar Polijas izglītības sistēmu un tās darbības pamatprincipiem, kā arī konferencē visas dalībvalstis prezentēja savu valsti un skolu. Uzņemošajiem partneriem arī prezentējām mūsu – Latvijas, Čehijas, Turcijas partneru kopīgi izveidoto pārsteigumu- poļu dziesmas ‘Moster High’ video rullīti. Atklātās stundas angļu valodā, ģeogrāfijā, poļu literatūrā un fizikā sniedza mums vērtīgu ieskatu Poļu mācīšanas metodikā. Mums bija iespēja aktīvi piedalīties šajās stundās gan radoši, gan, veicot laboratorijas un praktiskus darbus.

Sporta aktivitāšu ietvaros Polijas komanda mums iemācīja spēlēt Poļu nacionālo spēli «Dwa Ognie». Ēdienu gatavošanas pēcpusdienā katra valsts piedāvāja savu iecienītāko, gardāko ēdienu. Latviešu delegācija pagatavoja auksto zupu un desertā maizes zupu.

Polijas kultūru un vēsturiskā mantojuma baudījumu guvām partnerskolas organizētajās ekskursijas uz Torunu un Gdansku. No 18.06. - 24.06.2012. notiks projekta ceturtā vizīte pie mums Rīgas 14. vakara (maiņu) vidusskolā.