No 2019. gada 01. augusta ir mainīts skolas nosaukums - “Rīgas 14. vidusskola”.
Jauna skolas mājas lapa - https://r14vs.lv.
Skolā turpinās uzņemšana visās izglītības programmās.

No 30. līdz 31. martam Jelgavas tehnikumā norisinājās nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2017 pusfināls sausās būves tehniķa profesijā. Šo konkursu rīkoja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu tajā pārstāvēja Vides dizaina nodaļas Apdares darbu tehniķa specialitātes audzēkņi Kristaps Aleksandrs Liepa (1. kurss) un Jevgēnijs Martiņuks (2. kurss). Viņu paveiktais apmešanas kategorijā tika novērtēts ar zelta medaļu, kas ļauj viņiem piedalīties arī SkillsLatvija 2017 fināla pasākumā.

Esam lepni un priecīgi par audzēkņu sniegumu! Pateicamies gan pasniedzējai Sandrai Miklaševičai, kura sagatavja jauniešus konkursam, gan Rīgas 14. vakara (maiņu) vidusskolai no kuras pie mums ir nācis Kristaps Aleksandrs Liepa, gan Rīgas Lastādijas internātpamatskolai, kuru absolvēja Jevgēnijs Martiņuks.

Turēsim īkšķus par puišiem arī aprīļa nogalē, kad Ķīpsalas hallē norisināsies SkillsLatvija 2017 fināls. Jau iepriekš darījām zināmu, ka šajā konkursā Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu pārstāvēs arī  Paula Betija Antenišķe, kura pusfināla konkursā izcīnīja trešo vietu apģērbu dizaina profesijā.