No 2019. gada 01. augusta ir mainīts skolas nosaukums - “Rīgas 14. vidusskola”.
Jauna skolas mājas lapa - https://r14vs.lv.
Skolā turpinās uzņemšana visās izglītības programmās.

Raksti

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (tālrunis 67026859, 67012031, e‑pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) pilda kontakpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību un konfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.

No 30. līdz 31. martam Jelgavas tehnikumā norisinājās nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2017 pusfināls sausās būves tehniķa profesijā. Šo konkursu rīkoja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu tajā pārstāvēja Vides dizaina nodaļas Apdares darbu tehniķa specialitātes audzēkņi Kristaps Aleksandrs Liepa (1. kurss) un Jevgēnijs Martiņuks (2. kurss). Viņu paveiktais apmešanas kategorijā tika novērtēts ar zelta medaļu, kas ļauj viņiem piedalīties arī SkillsLatvija 2017 fināla pasākumā.

Lasīt tālāk ...

Rīgas 14. vidusskola

uzņem audzēkņus 2019./2020. mācību gadā šādās izglītības programmās (mācību valoda – latviešu):
•    Pamatizglītības otrā posma izglītības programmā 8. un 9. klasē rīta vai vakara maiņā – mācības 5 dienas nedēļā;
•    Vispārējās vidējās izglītības programmā (klātiene) rīta vai vakara maiņā – mācības notiek 4 dienas nedēļā;
•    Neklātienes vispārējās vidējās izglītības programmā vakara maiņā – mācības 2 dienas nedēļā (pirmdien, otrdien vai trešdien, ceturtdien).

Lasīt tālāk ...

No 2015./2016. līdz 2017./2018. mācību gadam tiek organizēts
projekts “Pirms 100 gadiem dzima valsts”.

Jau Rainis rakstīja: "Kas pagātni pētī, tas nākotni svētī". 2018.gadā apritēs 100 gadi kopš Latvija no drosmīgas idejas un klusām ilgām tapa par valsti ar savu pārvaldi, armiju, simboliem un nacionālo apziņu. Lai mūsu zeme arī turpmāk plauktu un tēvutēvu veikums tiktu joprojām godināts, skolās no 2015./2016. līdz 2017./2018. mācību gadam tiek organizēts projekts "Pirms 100 gadiem dzima valsts".

Lasīt tālāk ...

Elektroniskie mācību materiāli ir pieejami E-skolas mācību mākonī macibas.e-skola.lv.

logeskola
Lai piekļūtu materiāliem, ir jāizmanto e-klases lietotājvārds (personas kods) un parole, tā saucamā E-klases pase.

 

E-skola logo

Lai varētu izmantot E-skolas materiālus:

1. jāsaņem e-klases parole,
2. vismaz vienu reizi jāielogojas e-klases sistēmā,
3. tad, izmantojot saiti http://macibas.e-skola.lv/, jāieiet sistēmā, izmantojot e-klases pasi.

LU Open Minded (www.openminded.lv) ir sadarbībā ar Latvijas Univeristāti un Nordea banku īstenots tiešsaistes izglītības projekts. Tas piedāvā internetā bez maksas skatīties lekcijas, ko pasniedz Latvijas labākie mācībspēki. Latvijas skolotājus un skolēnus aicinām pievērst uzmanību trim noderīgiem lekciju kursiem, ko aicinām Jūs bez maksas izmantot kā sevis pilnveidošanā, tā arī stundu veidošanā.

Lasīt tālāk ...

Digitālās mācību grāmatas mūsu skolas vidusskolēniem.

Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un Sporta departaments sadarbībā ar izglītības uzņēmumu LIELVĀRDS piecās Rīgas skolās realizē projektu: Digitālās mācību grāmatas.

LIELVĀRDS Digitālās bibliotēkas on-line versija ir tiešsaistes pakalpojums, kas nodrošina izdevniecības “Lielvārds” digitālā formāta mācību grāmatu lietošanu uz jebkura personālā datora, planšetdatora vai viedtālruņa. Pagaidām katram skolēnam ir iespēja lietot piecas mācību grāmatas šādos priekšmetos - matemātikā, fizikā, ķīmijā, bioloģijā un dabaszinībās. Skolēni, kuri vēlas izmantot šo digitālos mācību līdzekļus var autorizēties ar E-klases pasi (personas kodu un e-klases paroli) bibliotēkas publiskajā daļā riga.ldb.lv. Mācību grāmatu saraksts apskatāms šeit. Vēlam veiksmi mācībās!

Lasīt tālāk ...

Sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu atklāta bērnistaba skolas audzēkņu bērniem.

Pašlaik skolā mācās vairākas audzēknes, kurām ir mazi bērni. Mācību stundas vakara maiņā sākas plkst. 15:40 un ilgst līdz vēlam vakaram, māmiņas kavē stundas, ja bērni nav pieskatīti. Tagad māmiņām vairs nebūs jāuztraucas par bērniem un nokavētajām stundām. Bērnu istabā iekārtota manēža, rotaļlietas un pārtinamais galds, barošanas pakaviņi, šūpuļkrēsliņš, galdiņš ar krēsliņiem, grīdas puzle un atpūtas dīvāns.