No 2019. gada 01. augusta ir mainīts skolas nosaukums - “Rīgas 14. vidusskola”.
Jauna skolas mājas lapa - https://r14vs.lv.
Skolā turpinās uzņemšana visās izglītības programmās.

2016. gada 15. novembrī dienas maiņas skolēni un skolotāji piedalījās Latvijas Republikas proklamēšanās dienas svētku pasākumā.

Tā ievadā skolas direktore Nora Smilga emocionāli un, izmantojot interesantus piemērus, raksturoja Latvijas valsts tapšanu un cīņu par tās nosargāšanu.

12. d. klases skolēns Jānis Viļģerts, zemessargs, stāstīja par savu dienestu zemessardzē, demonstrēja interesantu filmu par zemessargu mācībām. Kulturoloģijas skolotāja Laura Pakse bija izveidojusi interaktīvu spēli par Latvijas vēstures un šodienas notikumiem un cilvēkiem, to vadīja direktores vietniece izglītības jomā Elga Krone-Kalniņa.

2016. gada 17. novembrī vakara maiņas skolēni un skolotāji piedalījās Latvijas Republikas proklamēšanās dienas svētku pasākumā. Tā pamatā bija drāmas studijas iestudējums, kurš veidots no intervijām ar Pēteri Kļavu, Juri Rubeni un Imantu Lancmani. Studijas vadītāja, aktrise Dace Makovska, lasīja fragmentus no Ikara Piebalga romāna "Melu sindikāts".

Abos pasākumos dziedāja skolas ansamblis, vadītājs Aigars Āboliņš, un tika demonstrēta 12. d. klases skolēna Ginta Jankovska filma par Latviju, Igauniju, Lietuvu.