No 2019. gada 01. augusta ir mainīts skolas nosaukums - “Rīgas 14. vidusskola”.
Jauna skolas mājas lapa - https://r14vs.lv.
Skolā turpinās uzņemšana visās izglītības programmās.

Brīvprātīgie skolēni no Rīgas 14.vakara (maiņu) vidusskolas sadarbībā ar nevalstīgo organizāciju „Tautas Palīdzības fonds” Veltas Cimdiņas vadībā, sakopām sētas pagalmu, kurš pēc ziemas prasījās pēc sakopšanas. Mūsu skolas skolēniem pievienojās arī misionāri no Amerikas. Sadalījāmies grupās un katrai bija savs uzdevums. Puiši ķērās pie darba sagrābjot lielo lapu kaudzi daudz kompaktāk, kā arī salasīja lielos koku zarus. Meitenes aktīvi grāba lapas, kas bija pagalmas teritorijā.

Darbi norisinājās ne tikai pagalmā, grābjot lapas un kārtojot dārzu, bet arī ēkas iekštelpās, kur tika atbrīvota vieta, jaunajai Tautas palīdzības fonda ziedoto mantu noliktavai. Telpas tika atbrīvotas no kartona kastēm, kurās atradās ziedotie krēsli labdarības fondam. Aptuveni 13 kastes tika izpakotas, krēsli tika novietoti maksimāli kompakti, pagaidu variantā, pirms ģenerāltīrīšanas. Kartona kastes tika saplacinātas pēc iespējas kompaktākā izmērā un novietotas priekštelpā, šīs kastes tiks nodotas kā kurināmais materiāls maznodrošinātajām ģimenēm. Neviens otrreiz pielietojams materiāls netiek utilizēts, tam tiek atrasts lietderīgs pielietojums.

Telpu labiekārtošanas darbi tiks pabeigti marta vidū, saskaņojot brīvā laika grafikus Tautas palīdzības fondam un Rīgas 14.vakara (maiņu) vidusskolai. Tiek plānota arī lieveņa izveide un ieejas durvju kāpņu renovācija.

Brīvprātīgajā darbā piedalījās Santa, Ilona, Sindija, Artūrs, Alise un Lolita.