Pasākumi

Uzsākts  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta jauniešu iniciatīvas projekts  "Izglītības iestāžu teritoriju apzaļumošana", veltīts Latvijas valsts simtgadei.

Lasīt tālāk ...

Šā gada 24.aprīlī  plkst.11:40 skolā viesojās Latvijas Aizsardzības ministrija ar  lekciju ciklu “Kā mēs sargājam Latviju?”.

Virsnieks A. Baranovskis  stāstīja gan par nozari, gan par savu personīgo pieredzi militārajā dienestā un darbu ministrijā.  Skolēniem bija iespēja jautāt un saņemt atbildes par valsts aizsardzības koncepciju un iespēju pašiem iesaistīties valsts aizsardzībā.

APRĪLIS – SPODRĪBAS MĒNESIS 11. aprīlis - MĒS TALKOJAM!!!

Paldies visiem, kas piedalījās skolas teritorijas sakopšanā!

Jautri, atraktīvi un pozitīvi un dienas noslēgums Ķīpsalā Ž. Lipkes memoriālā.

2017. gada 15. februārī par ēnu dienu Rīgā rakstīja dažādi ziņu portāli... lasīt šeit

2016. gada 15. novembrī dienas maiņas skolēni un skolotāji piedalījās Latvijas Republikas proklamēšanās dienas svētku pasākumā.

Tā ievadā skolas direktore Nora Smilga emocionāli un, izmantojot interesantus piemērus, raksturoja Latvijas valsts tapšanu un cīņu par tās nosargāšanu.

Lasīt tālāk ...

Patriotu nedēļas ietvaros 2016. gada 15. novembrī notika mācību ekskursija – RĪGAS CENTRA MILITĀRĀS VĒSTURES PIEMINEKĻI.
Ekskursijas dalībniekiem bija iespēja apskatīt un dzirdēt izsmeļošu stāsījumu par Latvijai svarīgiem notikumiem un vēstures liecībām, bez kurām izpratne par Latvijas valsti un notikušajiem vēsturiskajiem procesiem būtu krietni citādāka.
Ekskursiju vadīja vēstures skolotājs Roberts Ķipurs.

Lasīt tālāk ...